Nowości w naszej ofercie

     Strona główna
     Księga gości
22-03-2009

 

Wychodząc na przeciw naszym klientom, uruchomiliśmy od marca wypożyczalnię zastawy stołowej oraz sprzętu cateringowego. Otrzymywaliśmy wiele zapytań dotyczących wynajmu sprzętu i z ogromną przyjemnością informujemy, że jest dostępna pełna oferta naszych usług w zakładce wypożyczalnia. Dysponujemy pełną zastawą na przyjęcia do 300 osób.
Oferujemy również pomoc w organizacji przyjęcia, aranżacji, wystroju oraz dopasowanego do preferencji zamawiającego MENU przyjęcia.
 
Zapraszamy do współpracy osoby zainteresowane, wszelkie informacje prosimy o kontakt
Oferta podzielona jest na trzy grupy:
  1. Sztućce i zastawa stołowa - znajdą tam Państwo wszystkie niezbędne naczynia stołowe oraz wybrany sprzęt do serwowania potraw jak: talerze, sztućce, szkło stołowe oraz bufetowe półmisy, podgrzewacze, termosy do zup oraz schładzacze do napojów, zaparzacze do gorących napojów, grille oraz kociołki do obsługi pikników. (wstawić zdjęcia: talerzy, sztućce, termosów do kaw, grille)
  2. Urządzenia cateringowe – zapewniają utrzymanie łańcucha żywnościowego, wynikającego z HACCP (system analizy zagrożeń oraz krytycznych punktów kontroli) podczas produkcji, transportu, podtrzymywania i dystrybucji gotowych potraw. Znajdą Państwo w ofercie wybrane urządzenia niezbędne do obsługi przyjęć cateringowych. (wstawić zdjęcia: termosy do transportu, wózki, podgrzewacze iseco, ducato, )
  3. Wyposażenie sal, plenerów oraz transport. Namioty bankietowe o łącznej powierzchni 400m2. W ofercie posiadamy kilka rodzajów stołów, które dobieramy w zależności od rodzaju przyjęcia, min: stoły okrągłe na 6 lub 10 osób, prostokątne, stoliki cocktailowe, krzesła z pokrowcami,obrusy oraz specjalne podkłady pod obrusy zapewniające komfort Państwa gości, ławy ciężkie dębowe oraz bawarskie. (zdjęcia: stoły z obrusami i bez, ławy piknikowe z karczmy, namioty, itp.)

 

← powrót do strony głównej | archiwum newsów →